تبلیغات
دانشنامه المپیاد فیزیک - اخبار انتخاباتی حسن روحانی
دانشنامه المپیاد فیزیک
فیزیک راهی برای کشف، شناخت و بکارگیری آفرینش
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


به نام خدا؛
خدایی که می داند بنده اویم حال آنکه من فراموش کرده ام او خدای من است.
با عرض سلام
من امید ظریفی دانش آموز دبیرستان تیزهوشان شهید صدوقی یزد هستم و به شـما خوش آمد می گویـــم . این وبـلاگ جــهت یادگیری آسان و آمادگی علاقه مندان برای شرکت در المپیاد فیزیک می باشد و شامل مطالب علمی و خلاصه درسها و نمونه سوالات مختلف می باشد. امیدوارم این مطالب برای شما فیزیک دوستان مفید واقع شود. منتظر انتقادات و پیشنهادات سازنده تان هستیم.

.:قال رسول الله صلی الله علیه و آله : ما العِلْمُ اِلّا مَا حَوَاهُ الصَّدْرُ:.

.:علمی واقعی و مفید است كه در درون انسان لمس شود و فقط ذهنی نباشد:.
(بحارالانوارج 74ص 168)

مدیر وبلاگ : امید ظریفی
آیه قرآن
نویسندگان
نظرسنجی
آیا قصد شرکت در المپیاد فیزیک را دارید؟
حسن روحانی، کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، نماینده مقام معظم رهبری در شورایعالی امنیت ملی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، نماینده مردم استان تهران در مجلس خبرگان رهبری و رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام است.
به گزارش گروه ویژه‌نامه انتخابات باشگاه خبرنگاران،"حسن روحانی" یكی از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری است.


اخبار زیر برگرفته از تمامی فعالیت‌های این کاندیدای انتخاباتی است:از کاندیداتوری هاشمی خوشحال شدم و از آمدنش استقبال می‌کنم


کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری گفت:‌ من و هاشمی تا آخر انتخابات با هماهنگی یکدیگر مسیر را ادامه می‌دهیم و در نهایت روز رای‌گیری یک نفر از ما به میدان خواهد آمد


معلوم نیست من به نفع هاشمی کناره‌گیری کنم یا هاشمی به نفع منداوطلب انتخابات ریاست جمهوری درباره شایعه کناره‌گیری‌اش به نفع هاشمی‌، اظهار داشت: معلوم نیست من به نفع هاشمی کناره‌گیری کنم یا هاشمی به نفع من.


با خواست هاشمی و تشویق خاتمی به عرصه انتخابات آمده‌ام/ آن کسی که اتهام جاسوسی می‌زند باید خجالت بکشد


کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه خیلی‌ها از من خواستند به عرصه بیایم، گفت: من به خواست هاشمی و تشویق خاتمی برای ورود به عرصه انتخابات آمده‌ام.


حضور حسن روحانی در ستاد انتخابات کشور + فیلم


حسن روحانی، ساعت 11 صبح در اولین روز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری، با حضور در ستاد انتخابات کشور رسماً برای حضور در انتخابات، ثبت‌نام می‌کند.


برای حضور آیت‌الله هاشمی باید تا چند روز آینده منتظر ماندکاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: حضور آیت‌الله هاشمی در انتخابات را بعید می‌دانم اما تا دو سه روز آینده باید منتظر ماند.


حسن روحانی درباره ثبت‌نام آیت الله هاشمی در انتخابات چه گفت؟رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: همه چیز درباره حضور آیت ‌الله هاشمی در انتخابات ریاست جمهوری تا چند روز دیگر مشخص می‌شود.


"حسن روحانی" برای ثبت‌نام وارد ستاد انتخابات کشور شد


"حسن روحانی" کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دقایقی پیش برای ثبت‌نام وارد ستاد انتخابات کشور شد.


کشور ما امروز گرفتار یک اقتصاد در حال مرگ و سیاست خارجی مرده است/عده‌ای وارد بازی بزرگان شدندعضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه باید در انتخابات کاری کنیم که همه مردم به صندوق آرا اطمینان داشته باشند، گفت: کشور ما امروز گرفتار یک اقتصاد در حال مرگ و سیاست خارجی مرده است.


همایش بانوان حامی حسن روحانی + تصاویر


سهم ویژه‌ای را برای زنان در عرصه مدیریتی ایجاد خواهم کردنامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: در راستای تحقق مطالبات زنان در دولت تدبیر و امید سهم ویژه‌ای را برای زنان قائل خواهم شد.


فضای امنیتی کشور را از بین می‌برم


نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت:براساس برنامه‌ای که برای سیاست داخلی در پیش گرفته‌ام،فضای امنیتی کشور را از بین خواهم برد.


طرح تفکیک جنسیتی در جامعه ما مقبولیت ندارد


کاندیدای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت:‌ طرح تفکیک جنسیتی که از سوی برخی از افراد در کشور ما مطرح شده است، در جامعه ایرانی مقبولیتی ندارد.


تا آخرین لحظه در صحنه انتخابات باقی خواهم ماند/ برمبنای قول آیت‌الله هاشمی در انتخابات حضور پیدا كردم


کاندیدای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: به صورت مستقل وارد انتخابات شدم و تا پایان وارد هیچ ائتلافی نمی‌شوم.


آیت‌الله هاشمی وارد صحنه انتخابات نمی‌شود/ به نفع هیچ کس کنار نمی‌کشمرئیس مرکز استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:‌ آیت‌الله هاشمی رفسنجانی وارد انتخابات ریاست جمهوری نمی‌شود.


آیت‌الله هاشمی و خاتمی تاکید داشتند در انتخابات شرکت نمی‌کنندکاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری گفت: با آقای هاشمی و خاتمی مشورت کردم و این دو تاکید داشتند در انتخابات شرکت نمی‌کنند و من هم بعد از این مشورت تصمیم به شرکت در انتخابات گرفتم.


متاسفانه عده‌ای هنوز در قرن 19 سیر می‌کنند


کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری گفت: متاسفانه در شرایط فعلی کشور عده‌ای هنوز در قرن 19 سیر می‌کنند در صورتی که باید شرایط مساعد برای حضور همه متخصصان در مدیریت اجرایی کشور فراهم شود.


اصلاح‌طلب یا اصولگرا، باید به مطالبات قانونی خود دست یابند


کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری گفت: اصلاح‌طلب یا اصولگرا باید به مطالبات قانونی خود برسند و شرایط مساوی برای فعالیت جناح‌ها در کشور ایجاد شود.


رایزنی‌هایی از سوی اصلاح‌طلبان برای اجماع بر روی بنده صورت گرفته است


کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: تاکنون رایزنی‌هایی از سوی اصلاح‌طلبان برای اجماع بر روی بنده صورت گرفته است، هر جناحی که از من حمایت کند می گویم متشکرم.


روایت حسن روحانی از حوادث کوی و انتخابات 88


حسن روحانی از داوطلبان کاندیداتوری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در گفت‌وگویی به بیان برخی مسائل مرتبط با مسئولیت‌های خود در گذشته و موضوعات انتخاباتی پرداخته است.


در دنیای امروز نمی‌توان دور کشور دیوار کشید/ امیدورام عقل بر شعار پیروز شودکاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما زیر بار زور و تحقیر نمی‌رویم، اما در عین حال اهل جنگ و دعوا و ستیز با جهان نیستیم هر دولتی به حقوق مردم ما احترام بگذارد، آماده تعامل با آن هستیم و در دنیای امروز نمی‌توان دور کشور دیوار کشید.


از حضور اقوام مختلف كشور با لباس محلی تا اجرای جلسه انتخاباتی توسط غفاری


همایش انتخاباتی حجت‌الاسلام "حسن روحانی"با حاشیه‌های جالب توجهی همراه بود كه در ادامه می‌خوانید.


به نفع هیچ کس از کاندیداتوری کناره گیری نمی‌کنم/هاشمی و خاتمی کاندیدا نمی‌شوندکاندیدای ریاست جمهوری دور یازدهم ریاست جمهوری گفت: به نفع هیچ کس در انتخابات ریاست جمهوری کناره گیری نخواهم کرد.


منشور حقوق شهروندی تدوین خواهم کرد/ دولت باید فراجناحی باشد


رئیس مرکز استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: متاسفانه امروز در فضای کشور نور انسانیت و اخلاق کم شده است.


حجت‌الاسلام حسن روحانی اعلام کاندیداتوری کرد


صبح امروز طی مراسمی با حضور چهره های سیاسی كشور حجت‌الاسلام حسن روحانی رسما اعلام كاندیداتوری كرد.


حسن روحانی؛ کاندیدایی که 16 سال مسئولیت دبیرخانه شورای‌عالی امنیت ملی را عهده‌دار بوده است


حسن فریدون روحانی، کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری،نماینده مقام معظم رهبری در شورایعالی امنیت ملی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، نماینده مردم استان تهران در مجلس خبرگان رهبری و رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام است.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی